צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
פרסומים שגויים ברשתות החברתיות על לינץ' שנעשה כביכול בקצין צה"ל בכפר נאעורה
תושבי הכפר זועמים
האם תלמידי בית הספר כדורי הכינו סרטון תעמולת בחירות לעודד הלפרין?
כמה מההורים ראו במשימה לכל הפחות נגועה בחוסר תום לב
הורים לילדי גן כוכב בצפת זועמים על כוונת העיריה לבנות ישיבה על גג הגן
"אין לנו בעיה עם הדתיים אבל יש דברים שלא עושים"
לכל המבזקים
לכל המבזקים

האם הווטרינרית העירונית בטבריה מסרה דיווח כוזב על טיפול בחתול שחשוד בכלבת?  

פרסום ראשון: האם הווטרינרית העירונית בטבריה מסרה דיווח כוזב על טיפול בחתול שחשוד בכלבת??

לפני כחודש, גור חתולים עם חשש לכלבת שרט ילדה בת שלוש וחצי ומיד החתול נכנס להסגר בכלבייה העירונית. לאחר עשרה ימים הווטרינרית העירונית ,ד"ר פלורינה , כתבה למשרד הבריאות שהחתול שוחרר. כמה ימים לאחר מכן הגיע שמואל לוי ,עובד בכלבייה ומצא גור חתולים מת בכלבייה. לוי ביקש לראות את פגר החתול אבל זה נעלם ותאו נשטף. ד"ר פלורינה דיווחה למשרד הבריאות שבשלוש עשרה לחודש האחרון החתול שוחרר. יום לאחר מכן בדק לוי את הניירת בתוך המשרד והבין שהחתול שנמצא מת זהו למעשה אותו חתול ששרט את הילדה. לוי עידכן מיד את מנהלת אגף איכות חיים וסביבה בעירייה. לטענתה של ד"ר פלורינה ,החתול מת רק אחרי ששוחרר מההסגר במצב חי ולאחר שלא ניצפו בו סימני מחלת הכלבת.

מעיריית טבריה נמסר: מבירור שערך מנכ״ל העירייה עם הווטרינרית העירונית עולה כי מדובר על גור חתולי רחוב שנלכד והגיע למחלקה הווטרינרית במצב של תשישות ומצב של תת תזונה. לאחר זמן מה מת גור החתולים ומבדיקה מקיפה שערכה הווטרינרית אובחן באופן חד משמעי כי אין מדובר בתסמינים של כלבת. הווטרינרית עידכנה את משרדי הבריאות והחקלאות אודות המקרה בהתאם לנהלים המחייבים. במידה ותידרש העירייה לבירור נוסף בנושא זה במשרדי הבריאות והחקלאות, הרי שאנו נשתף פעולה באופן מלא.

תגובת משרד הבריאות: מפאת סודיות רפואית לא נוכל לפרט לגבי המקרה הספציפי. אכן התקבלה פניה בלשכת הבריאות נפת כנרת וטופלה כמקובל.

מאת: אומר שמש

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע