צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: חדשות הבוקר עכשיו בשידור: הבוקר
יתרון לעודד הלפרין בבחירוות לראשות המועצה המקומית כפר תבור
כך עולה מסקר שהזמין
ראש הממשלה התעמת עם פעילה פוליטית בקרית שמונה
"פעילה פוליטית התפרצה לדבריי בטקס, אחרי שהתבשרתי על פטירתו של ידיד נפשי"
ראש המועצה האזורית מגידו תקף אמש את ראש מועצת עמק יזרעאל
אמש במהלך משדר העימות ברדיו "קול רגע"
לכל המבזקים
לכל המבזקים

עורך הדינו של רומן זדורוב תוקף את המכון לרפואה משפטית  

מאת: דודו פיניאן

עורך הדינו של רומן זדורוב תוקף את המכון לרפואה משפטית לאחר שגילה כי עשר מבחנות עם דגימות שנלקחו מציפורניה של תאיר ראדה, הושמדו בשנת אלפיים ושמונה. 

עורך הדין הלוי, ביקש כבר לפני זמן רב מבית המשפט העליון לדון שוב תיק בו הואשם מרשו, רומן זדורוב ברציחתה של תאיר ראדה. על פי דיווח של חברת "החדשות", עו"ד הלוי פנה למכון לרפואה משפטית באבו כביר וביקש לעשות בדיקה חוזרת לדגימות שנאספו מתחת לציפורניים של ראדה. זאת בטענה כי קיים כיום ציוד חדשני במעבדה בארצות הברית. אלא שעל פי הדיווח, להלוי נמסר כי עשר מבחנות שבהן נשמרו הדגימות הושמדו כבר לפני עשר שנים - עוד לפני שניתנה הכרעת הדין של בית המשפט. לחברת החדשות אמר הלוי כי מדובר בשערורייה מקוממת: "מישהו במכון בימיו החשוכים מצא לנכון להשמיד את המבחנות לאחר שהם גילו שאין DNA של זכר מתחת לציפורני המנוחה. מה שעניין אותם זה רומן, וברגע שהבינו שזה לא רומן, השמידו את הראיות", אמר הלוי.

מהמכון לרפואה משפטית נמסר ביתגובה: "נכון לשנת 2008 לא נשמרו במכון מבחנות המכילות חומר מתחת לציפורניים של המנוחה, זאת בהתאם לשיקול הדעת של הגורמים דאז שסברו שאין תכלית בשמירת מבחנות בהן דגימות יבשות או כמות DNA שאינה מספקת לביצוע בדיקות נוספות בעתיד. יודגש כי מדובר בדגימות שכבר נבדקו בעבר ונמצא פרופיל של המנוחה בלבד, ללא עדות למרכיב זכרי".

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע