צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: טייכר וזרחוביץ' עכשיו בשידור: דידי לוקאלי
בצה"ל נמשכות הסריקות בעקבות דיווח על אדם שחצה את הגבול לשטח לבנון
מתכוננים לסופה
בצפת יום הלימודים יסתיים היום בשעה 13:30
"מדובר במסע חיסולים פולטי מהמכוערים שידעה בית שאן"
כך טען יו"ר האופוזיציה בבית שאן, רפי בן שיטרית
לכל המבזקים
לכל המבזקים

מבצע ״מגן צפוני״-נמשך המבצע לאיתור מנהרות התקיפה של החיזבאללה  

מאת: דודו פיניאן 

נמשך המבצע לאיתור מנהרות התקיפה של החיזבאללה , קצין בכיר בפיקוד הצפון אמר:השמירה על החשאיות לפני תחילת המבצע היא הישג אדיר,זו הייתה הפתעה גדולה לחיזבאלה.במטולה מציינים כי למרות הנזקים החקלאים והתיירותים אף מנהרה לא תפיל את רוחם.

ככל שעוברות השעות ועבודות לאיתור מנהרות התקיפה מתקדמות בצהל מעריכים כי חיזבאלה תכנן להשתמש במנהרות בכדי לכבוש חלק מכביש 90 לאורך הגבול ,להקיף את מטולה ולפגוע במספר גדול של אזרחים וחיילים.

ראש ממשלת לבנון סעד אל-חרירי אמר כי ההתפתחויות האחרונות בגבול עם ישראל לא צריכות להוביל להסלמה.בתוך כך מזכ"ל החיזבאלה חסן נסראלה ממשיך לשמור על שתיקה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בטלפון עם מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש עידכן אותו בפרטי המבצע ואמר כי הוא רואה בחומרה רבה את ההפרה הבוטה של הריבונות הישראלית ואת הפרת החלטת מועצת הביטחון של האו"ם 1701.עוד הוסיף שזהו חלק נוסף מהתוקפנות של איראן באזור והוא מצפה שהאו"ם יגנה בחריפות את הפרת הריבונות הישראלית על ידי ארגון חיזבאללה.במטולה החלו אתמול לאמוד את הנזקים כתוצאה מחשיפת המנהרה,אנשי מס רכוש ניפגשו עם החקלאים שמטעיהם נפגעו כתוצאה מהקידוחים.

 

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע