צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: שבת מיוזיק עכשיו בשידור: שבת מיוזיק
עיריית יוקנעם אישרה את תקציב 2019
התקציב אושר ברוב קולות
חשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה בת 9 מהגליל התחתון נעצר
המעצר התאפשר הודות בדיקת D.N.A
סיכסוך עבודה הוכרז במפעל מודגל בראש פינה.
לכל המבזקים
לכל המבזקים

100 ימים של חסד הסתיימו- והיום: עיריית כרמיאל  

מאת: רותם אטיאס

פרוייקט מאה הימים הראשונים של ראשי הרשויות בתפקיד, והיום אנחנו בכרמיאל: שם לאחר 30 שנים, הסתיים עידן עדי אלדר. 

קונינסקי, על אף שהגיע להתמודדות מספסלי האופוזיציה, ניצח בגדול את יריביו רינה גרינברג ורותם ינאי שהגיעו מעמדות בכירות מאוד בקואליציה של אלדר. גרינברג, שהייתה ממלאת מקומו של אלדר וינאי שהיה סגנו, לא זכו לתמיכה של אלדר שהעדיף לראות את קונינסקי כממשיך דרכו והצליח במהלך.

מאז כניסתו של ראש העיר החדש לתפקיד, נתקל קונינסקי בלא מעט קשיים: החל מהרכבת הקואליציה שבנויה רובה על סיעות יחיד - מה שהוביל למכירים קואליציונים גדוליפ, ומסיעת החרדים - מהלך שעורר מהומה גדולה בעיר על כך שלראשונה ימונה סגן חרדי.

במסגרת הימים הראשונים צלח קונינסקי התמודדות עם תקציב גרעוני, לראשונה בכרמיאל, ובמסגרת תהליכי ההתייעלות שהבטיח שינקוט כבר זומנו כמה עובדים זמניים לשיחות שימוע לפני פיטורים.

מנגד, ספג ראש העיר ביקורת קשה על השכר הגבוה של סגניו, ועל מינוי יועצים לסגנים, תפקיד שלא היה בעבר.

לא הכל ורוד לקונינסקי, ולמרות שהוא מחזיק ברוב במועצה, הוא ספג מכה קשה לאחר שלא הצליח להעביר ברוב של שני שליש את קיצור תקופת הצינון של רז טישלר, אותו ייעד לתפקיד מנכ"ל העירייה, ולכן הוא נאלץ למנות את שולה כהן באופן זמני לתפקיד למשך השנה הקרובה.

לצד זה עומדים לזכותו השקט היחסי בישיבות המועצה ושידורם בשידור חי בדף העירייה. בניגוד לאלדר, קונינסקי לא מסיר הצעות לסדר יום שמעלים חברי האופוזיציה ומתמודד עם הדיונים והשאילתות על אף שלעיתים העיסוק בהם עולה לטונים גבוהים.

מנגד, באופוזיציה, הכעס על קונינסקי גדול מאוד בעיקר מצידו של רותם ינאי, יריבו המרכזי של קונינסקי, שכלל לא קיבל פנייה להצטרף לקואליציה וגרינברג, שהעדיפה להישאר באופוזיציה. לטענתו של ינאי, למרות חילופי השלטון, אין חדש תחת השמש. בדבריו תוקף ינאי בין השאר את העובדה שוועדות העירייה טרם התכנסו.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע