צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: ערב ערב עכשיו בשידור: היציע הצפוני
עפולה: גבר נורה הלילה וגבר נוסף נדקר
הכוונה האמריקאית להכיר בריבונות ישראל בגולן: במג'דל שמס התקיימה אתמול הפגנה
כתב אישום נגד תושב אום אל פאחם באשמת שיתוף פעולה עם ארגון חיזבאללה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

"לא ניתן לכם להתבסס צבאית בסוריה"  

מאת: דודו פיניאן

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לחשיפת תשתית הטרור של חיזבאללה ברמת הגולן ושלח מסר לאיראן וחזבאללה: "לא ניתן לכם להתבסס צבאית בסוריה". 

אמש חשף צה"ל כי בחצי השנה האחרונה זיהה שינויים משמעותיים בפעילות חזבאלה ברמת הגולן. מהפרטים שהותרו לפרסום עולה שאנשי חיזבאללה פועלים באיסוף מודעין שמתבצע גם מעמדות של צבא סוריה ובמקביל עורכים סיורים לאורך הגדר במטרה להכיר את השטח ולנתח נתיבי חדירה לישראל. בעקבות החשיפה שלח ראש הממשלה, בנימין נתניהו מסר לאיראן וחזבאללה ואמר: "אנחנו יודעים מה אתם עושים ואנחנו יודעים איפה אתם עושים זאת, זה רק קצה הקרחון. ישראל לא תאפשר לכם להתבסס צבאית בסוריה. נמשיך לפעול בדרכים גלויות ובדרכים סמויות כדי לסכל את המזימות שלכם".

ובתוך כך -שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, פנה במכתב תלונה למועצת הביטחון, בעקבות פרסום "תיק הגולן". "מדינת ישראל לא תתעלם מהסבת סוריה ולבנון לחזית צבאית כנגדה ותפעל בכוח ובעוצמה נגד התוקפנות דנון

המשיך ואמר כי "חיזבאללה עדיין לא מוכר כארגון טרור על ידי מועצת הביטחון, למרות מצבור של עדויות והוכחות לפעילות טרור ברורה וחוצת יבשות" וקרא למועצה לגנות את הפעילות של חיזבאללה שנחשפה על ידי צה"ל ולקדם את ההכרה בו כארגון טרור.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע