צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: ערב ערב עכשיו בשידור: היציע הצפוני
עפולה: גבר נורה הלילה וגבר נוסף נדקר
הכוונה האמריקאית להכיר בריבונות ישראל בגולן: במג'דל שמס התקיימה אתמול הפגנה
כתב אישום נגד תושב אום אל פאחם באשמת שיתוף פעולה עם ארגון חיזבאללה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

ביקורת בקרב פעילים פוליטיים והורים במועצה האזורית משגב  

מאת: רותם אטיאס 

ביקורת בקרב פעילים פוליטיים והורים במועצה האזורית משגב נגד תיכון משגב והמועצה שלא מקדמים אירוע של פאנל פוליטי בתיכון משגב.

פחות מחודש לפני מועד הבחירות וגורמים פוליטיים והורים תוקפים את המועצה על כך שאינה מקדמת קיום של פאנל פוליטי בבית הספר התיכון במועצה. לטענתם במהלך השבועות האחרונים נעשו מספר פניות למנהל התיכון ולמועצה על מנת לארגן פאנל בהשתתפות חברי כנסת, אולם הם נתקלו בחוסר שיתוף פעולה ובחלק מהפניות אף בהתעלמות מוחלטת. פעילה פוליטית מהישוב יובלים סיפרה הבוקר על חשיבות פאנל כזה "בכל הארץ מתקיימים פאנלים כאלה, זוהי הזדמנות לשיעור באזרחות, באופן אישי פניתי להנהלת בית ספר ולא קבלתי מענה, זה פספוס לתלמידים שלנו".

תגובת מנהלת אגף החינוך במועצה - נועה צוק:
בהקשר לטענה שרוב בתי הספר מקיימים פאנלים, אני בוחרת לצטט את ישעיהו ליבוביץ: "רוב יכול להיות טיפשי ומרושע"
מערכת החינוך של משגב, גאה לא להיסחף עם הרוב. קיום פאנל מפלגות הינו דרך אחת לעסוק בנושא ולדעתי שטחית ורדודה. הפאנל משרת רק את המפלגות ולא את התלמידים והתלמידות.
יתר על כן, הפאנל מחייב בחירה של איזה מפלגות מזמינים, כי ברור שאין אפשרות להזמין את כולם ולכן מתקבלת תמונה חלקית ומעוותת של המפה הפוליטית.
בנוסף, פנאל זה למעשה דיבייט, כלומר יש מפסיד ויש מנצח ולכן אין שום סיכוי לייצר ראיה מורכבת וביקורתית של המציאות, אותה אנו רוצים שהתלמידים והתלמידות יאמצו.
 

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע