צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: מדברים ברדיו עכשיו בשידור: פסח גלילי
בקיבוץ בית קשת ממתינים לגופתו של עודד לכנר שטבע בשבוע שעבר בסרי לנקה
חשד לזיוף בקלפיות במגזר הערבי, וגם בקלפי בעפולה
ספר תורה בשווי 70 אלף דולרים נגנב מבית הכנסת בצפת
לכל המבזקים
לכל המבזקים

ראש עיריית טבריה ממשיך בסכסוך עם משרד הפנים והשר דרעי על רקע איסוף הלכלוך בעיר  

מאת: ירין דורון

משרד הפנים דחו בקשה של עיריית טבריה לתגבר את משאיות איסוף האשפה בעיר, בעקבות משבר חמור וערמות זבל שנאספות לקראת החג. התושבים זועמים על ראש העירייה קובי, שמצידו מפנה את החצים כנגד משרד הפנים וקודמו בתפקיד יוסי בן דוד.

ביום ראשון האחרון דיווחנו בקול רגע על עימותים ברחובות טבריה עם ראש העירייה קובי, בגלל המצב המחפיר ברחובות והאשפה הנערמת, בעיקר כעת לפני חג הפסח. קובי, בדף פייסבוק שלו, תקף את משרד הפנים ואת השרד העומד בראשו, דרעי והאשים אותו ואת הראש העיריהי הקודם, בן דוד, במצב החמור בעיר. קובי טען בשידור כי במשרד לא מספקים תקציב ומכולות לאיסוף אשפה בשווי עשרות אלפי שקלים, זאת למרות שבעבר עשו כך. את חציו הפנה קובי לא רק לשר הממונה דרעי, אלא גם למנכ"ל המשרד מרדכי כהן, וגם לממונה על המחוז מטעפ משרד הפנים, בועז יוסף. "תתביישו לכם, חבור אפסים במשרד הפנים. אמר ראש העירייה קובי, והוסיף " אתם לא תעשו שרירים על עיר שלמה, שיש בה סך הכל עשרים ושניים אחוזים של חרדים. וחתם בשידורו: "אריה דרעי, בקרוב תראה את הצד השני של המדינה דרך סורגים".

במשרד הפנים מסרו בתגובה שפורסמה בעיתון הארץ:

עיריית טבריה פועלת זה כארבעה חודשים ללא תקציב מאושר על ידי מועצת העיר. במקום לפעול לאישור התקציב במועצה, ראש העירייה בוחר להתעמת עם משרד הפנים בתקשורת ולאיים. המשרד ימשיך ויפעל כדי לדאוג שבסוף השנה תימצא העירייה באיזון תקציבי לטובת תושבי טבריה ולמען מנהל תקין.

יוסי בן דוד, לשעבר ראש העירייה אמר בדף פייסבוק שלו:

"את האשפה שיש בעיר צריך לאסוף וזאת חובתו של קובי כראש העירייה. בטח בתקופת חג כמו עכשיו. אבל את האשפה שיוצאת מפיו של רון, אי אפשר לנקות. הוא לא פוגע רק בשמי, אלא פוגע בעיר ויוצר לה נזק בלתי הפיך".

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע