צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: חדשות 13 עכשיו בשידור: ערב ערב
כוננות שריפות גבוהה הבוקר בכל אזור הצפון
בשל תנאי השרב הקיצוניים שיחולו במהלך היום
אין חדש תחת השמש: ראש עיריית טבריה, קובי לא הצליח שוב להעביר תקציב
התאריך האחרון לאישור תקציב עיריית טבריה הוא שלושים ביוני
"ארגוני הפשיעה בחברה הערבית צמחו במימדים ענקיים"
כך אמר אמש חבר הכנסת מסיעת חד"ש-תע"ל, יוסוף ג'אברין
לכל המבזקים
לכל המבזקים

שוב מסתמן זיגזג של ראש עיריית טבריה רון קובי  

מאת: דודו פיניאן

לאחר שבשבוע שעבר חזר בו מהכוונה לבטל את אירועי יום העצמאות לילדי הגנים באיצטדיון ולבסוף קיים אותו, זה קרה שוב בתחילת השבוע. אז פתח קובי בשידור חי בדף הפייסבוק שלו והכריז כי הילולת רבי מאיר בעל הנס תתקיים הפעם במתכונת שונה לגמרי מהפעמים הקודמות בו התבצעה התהלוכה .ספריי התורה היוצאים מבית הכנסת אבולעפיה בטבריה לכיוון קבר רבי מאיר , היו אמורים לפי תוכניתו של קובי להגיע דרך הכנרת ולא בתהלוכה המסורתית. החלטה זו עוררה את זעמם של רבנים ותושבי עיר רבים. אתמול שוב בשידור חי הכריז קובי שהתהלוכה תתקיים כרגיל וזאת לאחר

שנפגש עם רבנים שביקשו ממנו לרדת הרעיון. גורמים המעורבים בתהלוכה אמרו לקול רגע כי לא היה ספק לשנייה אחת על האופן בו תתבצע התהלוכה. "אין מצב בו היינו מעלים ספרי תורה לסירה בכנרת" אמרו.

 וגם הפסד נוסף אמש נרשם לראש עיריית טבריה רון קובי בישיבת המועצה שדנה בתכנון ובנייה. 

אתמול התקיימה ישיבת המועצה שדנה בענייני התיכנון והבנייה בעיר, והנושא המרכזי בשיבה היה הדיון בפרוייקט "אגם" . פרוייקט שאמור לקום בחוף חורי בסמוך למלון "גלי כנרת" ואותו ראש העיר מנסה לסכל.

לאחר כשעה וחצי של ניסיונות לדחות את תחילת בנייתו של הפרוייקט ,הצביעו חברי המועצה כנגד עמדתו של קובי ואישרו את הפרוייקט. למרות זאת, הבוקר - איך לא, בשידורו בפייסבוק אמר ראש העיר כי "כל עוד הוא ראש עיר הפרוייקט הזה לא יקום". נזכיר כי נושא הפרוייקט נדון בבית המשפט שחייב את העיריה לדון בפרוייקט. הנה דברים שאמר לנו הבוקר חבר האופוזיציה במועצת העיר דודיק אזולאי:

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע