צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: חדשות 13 עכשיו בשידור: ערב ערב
כוננות שריפות גבוהה הבוקר בכל אזור הצפון
בשל תנאי השרב הקיצוניים שיחולו במהלך היום
אין חדש תחת השמש: ראש עיריית טבריה, קובי לא הצליח שוב להעביר תקציב
התאריך האחרון לאישור תקציב עיריית טבריה הוא שלושים ביוני
"ארגוני הפשיעה בחברה הערבית צמחו במימדים ענקיים"
כך אמר אמש חבר הכנסת מסיעת חד"ש-תע"ל, יוסוף ג'אברין
לכל המבזקים
לכל המבזקים

וועד ההורים באחוזת ברק הודיע למועצה על כוונתו להשבית את הלימודים בבית הספר המקומי  

מאת: שלומי אלבז

וועד ההורים ביישוב אחוזת ברק הודיע למועצה האזורית עמק יזרעאל על כוונתו להשבית את הלימודים בבית הספר המקומי. הסיבה: המועצה לא עומדת בהתחייבותה לבנות קירוי למגרש הספורט ביישוב.

ההורים טוענים כי המועצה האזורית עמק יזרעאל התחייבה לבנות קירוי למגרש הספורט בבית הספר עד חודש אוקטובר 2018 אך עד היום לא נעשה דבר וכלום לא התקדם לטענתם. אחד ההורים סיפר לחדשות קול רגע: "זה הזוי מה שקורה בבית הספר. מזלזלים בילדים וחלק משיעורי הספורט מתקיימים במתכונת חלקית. אפילו טקס יום הזיכרון האחרון הופסק בגלל הגשם, זה פשוט הזוי. גם חוגי אחר הצוהוריים שתלויים במזג האוויר ומצבו של המגרש. מתקיימים באופן לא סדיר". ההורים החליטו אמש בישיבת וועד ההורים כי אם עד חג השבועות לא יתחילו העבודות לבניית הקירוי הלימודים יושבתו.

מהמועצה האזורית עמק יזרעאל, נמסר בתגובה:

"המועצה האזורית עמק יזרעאל מתכננת בניית קירוי למגרש הספורט בבית הספר 'מרומי שדה' באחוזת ברק. עקב בעיה תכנונית של הקבלן המבצע, יצאנו לתכנון מחדש של הפרויקט. בנוסף, המועצה מקדמת גם בניית אולם ספורט חדש בצמוד לבית הספר, דבר אשר נמצא בשלבי תכנון מתקדמים. יחד עם זאת, איומי השבתה אינם חלק מדיאלוג המתנהל בשותפות עם הורים וקהילות. הנושא מקודם על ידנו ללא קשר לפניות ההורים."

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע