צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
חשד לאי סדרים בקלפיות בסכנין ובעראבה בבחירות לכנסת
יו״ר וועדה הבחירות מבקש לפתוח בחקירה פלילית
הועבר מתפקידו השוטר שביצע שימוש בטייזר בניגוד לנהלים
במשטרה חוקרים את האירוע. בסיום החקירה יוחלט על המשך הצעדים
סכסוך בין הורים גרושים: האם ביקשה לשנות את שם בתה. האב מסרב
בית המשפט סרב לדון בנושא ״לא ניגנס לסכסוך בין הורים״
לכל המבזקים
לכל המבזקים

האם היו ניגודי עניינים במהלך עבודתו של יו"ר וועדת הביקורת במועצה האזורית הגלבוע?  

מאת: רווה עשור

יושב ראש וועדת הביקורת במועצה האזורית הגלבוע, עידן דוד, התפטר בחודש שעבר מתפקידו במועצה. אלא שכעת נשאלת השאלה האם במהלך תפקידו, היה דוד בניגוד עניינים, כיוון שהוא מנהל בחברת כוח אדם שעובדת בין היתר, גם עם המועצה האזורית הגלבוע

"עידן דוד עובד כמנהל בחברת גלבוע און ליין מקבוצת א. שמש המספקת שירותי כוח אדם ושרותי מוקד למועצה. לאחרונה התפטר מתפקידו כיושב ראש ועדת ביקורת במועצה. גורמים במועצה אומרים לקול רגע כי יתכן וההתפטרות מגיעה גם בעקבות מינוי של חשב מלווה בקרוב למועצה האזורית, ואפשר שזה גם יבדוק את שאלת ניגודי העניינים של חברי המליאה, בהם גם עידן דוד. יחד עם זאת, יש לציין שדוד התפטר מתפקידו לפני יותר מחודש ובמועצה אמרו כי בעת בקשתו לסיים את תפקידו, טרם התקבלה החלטה במשרד הפנים על מינוי חשב מלווה.

עידן דוד שמכחיש את הדברים, אמר לקול רגע:

"אם היה מדובר בניגוד עניינים לא הייתי נכנס לזה מלכתחילה. אני עובד בשכר ולא בעלים של חברה. התפטרתי מכוון שאין בכוחי להתעסק בוועדת ביקורת וזה בדיוק מה שכתבתי במכתב לראש המועצה ולמבקר . עשיתי את עבודתי בצורה שלא משתמעת לשתי פנים. כשהיה צריך, ביקרתי בחריפות את המועצה. כאמור, אין שום קשר בין הדברים.״ תגובת עידן דוד.

מהמועצה האזורית הגלבוע נמסר בתגובה:

"אנו לומדים את הנושא, ובמידת הצורך- נפיק לקחים. בהינתן שעידן דוד סיים את תפקידו כיושב ראש ועדת הביקורת, וממילא תפקידו התמקד בפיקוח על נהלים, ללא קבלת החלטות וניהול תקציב- מתקבל הרושם לניסיון מקומם להכפיש את שמו הטוב של שליח ציבור. נדגיש כי כל פעילותו של דוד כחבר מליאה היא בהתנדבות

מלאה, על חשבון זמנו החופשי, ומתוך רצון לשרת את תושבי גדעונה, ואת תושבי הגלבוע בכלל, שבחרו בו כנציגם". לשון תגובת המועצה.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע