צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
חשד לאי סדרים בקלפיות בסכנין ובעראבה בבחירות לכנסת
יו״ר וועדה הבחירות מבקש לפתוח בחקירה פלילית
הועבר מתפקידו השוטר שביצע שימוש בטייזר בניגוד לנהלים
במשטרה חוקרים את האירוע. בסיום החקירה יוחלט על המשך הצעדים
סכסוך בין הורים גרושים: האם ביקשה לשנות את שם בתה. האב מסרב
בית המשפט סרב לדון בנושא ״לא ניגנס לסכסוך בין הורים״
לכל המבזקים
לכל המבזקים

תושב בית שאן הורחק מבריכות דגים בניר דוד לאחר שנכנס להציל ציפורים פצועות  

אופיר בן חמו, תושב בית שאן המשמש כיו''ר עמותת מקור לחופש- למען הציפורים הנודדות, נעצר על ידי המשטרה באשמת הסגת גבול לאחר שנכנס לשטח בריכות דגים בקיבוץ ניר דוד, "במטרה להציל ציפורים פצועות שנורו." לדבריו.

בפוסט שפרסם ברשת החברתית כתב בן חמו כי ביום שבת, בשעות הבוקר, הגיע יחד עם חבר בעמותה, למדגה בקיבוץ נווה איתן, שם, לטענתו בוצע ירי לעבר ציפורים, והבחינו בכמה מהן פצועות ולכודות בבריכה. כעבור זמן קצר, שוטר שארב להם במקום עצר את השניים בחשד להסגת גבול. לטענת בן חמו, כאשר הגיעו לתחנת המשטרה נאזקו ברגליהם בטרם נחקרו. לאחר חקירה בה הסביר לחוקרת על פעילותו להצלת הציפורים הנודדת ועל השתלשלות הדברים הוחלט להכניסו לתא מעצר בתחנה המשטרה ולאחר זמן קצר נלקח לכלא צלמון. ביום ראשון התקיים דיון בו המשטרה החליטה לשחררו בתנאים מגבילים, הכוללים הרחקה מכל בריכות הדגים בעמק המעיינות עד סוף החודש הבא. יש לציין כי צפרים רבים מהארץ ומהעולם מסתובבים בבריכות הדגים בעונת הנדידה.

ממשטרת ישראל נמסר:
בעקבות תלונה במוקד 100 על הסגת גבול לשטח הפרטי של המדגה בנווה איתן כותב הפוסט וחשוד נוסף עוכבו לחקירה ובהמשך נעצרו והובאו לדיון בבית המשפט -השופט שהיה חשוף לחומר החקירה לא מצא כל פגם בהתנהלות המשטרה והורה על שיחרורם של השניים בתנאים מגבילים, בהסכמת המשטרה, ביניהם *הרחקה ממושכת ברדיוס של 100 מ' מאזור כל בריכות הדגים בעמק המעיינות.

 

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע