צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: חדשות 13 עכשיו בשידור: עמקתרום
רושרוש יורשע בהריגת תהילה נגר
בית המשפט קיבלת את הסדר הטיעון עם הפרקליטות
כרמיאל: קונינסקי לא יקצה מבנים לגופים פרטיים
באופוזיציה טוענים שמדובר בנקמנות פוליטית
עפולה: מספר 2 ו-3 ב"באנו לשנות" שוללים סכסוכים פנימיים
טוענים כי החבירה לכולנו על רקע אידאולוגי בלבד.
לכל המבזקים
לכל המבזקים

האם המועצה המקומית רמת ישי עומדת להכפיל את אוכלוסייתה?

יום חמישי,25/10/2018  מאת: ישי גרוף

 

האם המועצה המקומית רמת ישי עומדת להכפיל את אוכלוסייתה? פרוטוקולים שחשפו תושבי מושב בית שערים חושף קיומם של דיונים על תכנית מתאר הכוללים סיפוח שטחי מושב. 

סיפוח זה, הוא חלק מהתכנית שבמסגרתה אוכלוסיית רמת ישי תגדל מכשמונת אלפים תושבים כיום, ליותר משישה עשר אלף תושבים. התכנית נחשפה השבוע לאחר שתושבי המושב, פרסמו פרוטוקולים מישיבות שהתקיימו בלי ידיעת חברי המועצה. בישיבה שהתקיימה בחודש ינואר האחרון, נכחו נציגי הישובים באזור, נציגי ממשלה, ונציגי תושבי רמת ישי ברשות ראש המועצה. במהלכה הודיעה נציגת המדינה מיכל ארבל, שהיא רוצה לראות את רמת ישי גדלה לכעשרים אלף תושבים. בן אליעזר אמר באותה ישיבה שרמת ישי, צפויה לגדול לכשלושה עשר אלף תושבים, למרות שבפועל כאמור התכנית שהוצגה צפויה להגדיל את היישוב לכשישה עשר אלף וחמש מאות תושבים.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר הגיב לפרסום ואמר: "דבר לא הוסתר מאף אחד, הכל עלה בשיתופי הציבור ובישיבות היגוי כולל כל התרחישים. מיותר לציין שחוץ מחבר מועצה אחד שנכח בכמה דיונים, שאר חברי המועצה לא טרחו להגיע לאף דיון. ההתנגדות שלי להכפלת היישוב הובעה בצורה חד משמעית ואף קיימתי על כך דיונים עם מתכנן המחוז".

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע