צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
דריכות במערכת הפוליטית בטבריה לקראת הצבעת התקציב הערב
יום גורלי גם בנצרת עילית: האם נצרת עילית תשנה את שמה?
אב לילד בן שש ממגדל העמק טוען: "בני הותקף על ידי איש חינוך"
לכל המבזקים
לכל המבזקים

כרמיאל: נציגי האופוזיציה מתחו ביקורת קשה על אישור הצעת התקציב

יום חמישי,20/12/2018  מאת: רותם אטיאס

 

נציגי האופוזיציה בעיריית כרמיאל מתחו ביקורת קשה על אישור הצעת התקציב לשנת אלפיים ותשע עשרה בוועדת הכספים. התקציב יעמוד על שלוש מאות וארבעה עשר מיליון שקלים, עלייה של כעשרה מיליון שקלים לעומת התקציב הקוד 

לפני כשלושה שבועות נכנס ראש העיר משה קונינסקי לתפקידו והחל באופן אינטנסיבי לעבוד מול הדרגים המיקצועיים על הכנת תקציב העירייה בלוח זמנים קצר וזאת על מנת להמשיך את רציפות העבודה של העירייה והמשך מתן שירותים לתושבים.
במסגרת ההכנות החליט ראש העיר על שינוי המתכונת של הצגת התקציב כך שיוצג באופן מפורט ובשקיפות מרבית.
בנוסף הצהיר קונינסקי כי בכוונתו לפעול לשינוי סדרי העדיפות, צמצום הבירוקרטיה והוא נחוש להוביל לתוכנית התייעלות בעירייה הכוללת נגיעה בכל תחומי הוצאות העירייה ללא כל עליה במיסי הארנונה!

לפני מספר ימים התלוננו אנשי ינאי שלא קיבלו את ספר התקציב בזמן ולכן לא היה להם זמן ללמוד את התקציב לפתע מר ינאי שולט בנתונים... אנו מצפים מהיושבים באופוזיציה לראות את עשרות הסעיפים בהם קוצצו הוצאות ושלב א' של תוכנית התייעלות נכנס למימוש.

רכב ראש העיר היה אמור להיות מוחלף לפני שנה. הוצאות האחזקה עליו גבוהות ויש להחליפו. עלות רכב מאושרת לראש עיר עומדת על 210,000 ₪ כאשר התקציב שביקש ראש העיר קונינסקי זול ב- 15,000 ₪ ועומד על 195,000 ₪ ובנוסף הרכב הישן יימכר ובכך ההוצאה לרכישת הרכב החדש אף תקטן. מדובר בתלונה קנטרנית ופופוליסטית.
ברור שתפקידה של האופוזיציה הוא לבקר ולתקוף אך יש לעשות זאת ביושרה ולספר את האמת ולא להטעות את הציבור. אין עליה בסעיפי קליטה ובסעיפי דת. מר ינאי - צא ולמד לפני שאתה תוקף!

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע