צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
אלפים במגזר החרדי אמש להופעת הזמר שטיינמיץ בעפולה
בג״צ קבע כי החלטת המחוזי להחזיר את סוגיית ההפרדה לעירייה הייתה ללא סמכות
יממה קטלנית בכבישים: שוטר נהרג בצומת חנניה
גבר בן 27 נפגע קשה בכרמיאל | צעיר בן 19 נפגע קשה בבית ג׳אן
יום חמישי הוא היום המסוכן ביותר בכבישים
כך עולה מסקר של הלמ״ס
לכל המבזקים
לכל המבזקים

פרוייקט מאה הימים הראשונים של ראשי הרשויות בתפקיד, והיום עיריית יקנעם

יום שלישי,05/03/2019  מאת: רותם אטיאס

 

אנחנו ממשיכים בפרויקט לסיקור מאה הימים הראשונים של ראשי הרשויות בתפקיד, והיום אנחנו בעיריית יקנעם, שם ראש העירייה, סימון אלפסי נבחר לקדנציה שביעית והאחרונה, כפי שהצהיר. את 100 הימים הראשונים של הקדנציה האחרונה 

ראש העירייה, סימון אלפסי, סיים את מערכת הבחירות בהצלחה גדולה לאחר שניצח בפער גדול את יריבו רונן שפירא. עוד לפני יום הבחירות הודיע אלפסי שאחרי 30 שנים בחיים הציבוריים הוא יסיים את הקדנציה הנוכחית ויפרוש מכס השלטון העירוני.

את הקדנציה האחרונה פתח אלפסי בדיונים ממושכים עם ראשי הסיעות שהתמודדו בבחירות אחרי כמה שבועות של דיונים הצליח להקים קואליציה רחבה המאפשרת לו לפעול בשקט יחסי. בישיבת המעצה האחרונה שהתקיימה לפני כחודש צלח אלפסי את דיוני התקציב והצליח להעביר ברוב קולות תקציב העומד על כמאה תשעים מיליון שקלים. מצד האופוזיציה, היו אלה רונן שפירא וירון חן שטענו שמדובר בתקציב שטומן בחובו גירעונות גדולים לעתידה הכלכלי והחברתי של העיר, אולם הרוב של אלפסי בקואליציה אפשר לו להעביר את התקציב למרות טענותיהם.

אחד הנושאים המרכזיים שאיתם יצטרך אלפסי להתמודד במהלך הקדנציה הנוכחית הוא נושא סיפוח השטחים מהמועצה האזורית מגידו לטובת התרחבות העיר, נושא שצפוי להיות אחד המבחנים המשמעותיים של אלפסי רגע לפני שהוא מסיים את תפקידו בחיים המוניציפליים.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע