צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: אור הזוהר והקבלה עכשיו בשידור: שבת מיוזיק
גבר בן 77 נפטר מקורונה בביה״ח העמק
שר הבריאות ליצמן ורעייתו חולים בנגיף. מנכ״ל המשרד נכנס לבידוד
תינוק בן 5 שבועות חולה מכפר יסיף חולה בקורונה
שני תושבי צפת הובאו אמש ל״זיו״ לאחר שנדבקו בקרונה.
חיילת בת 19 מניר דוד חולה בקורונה
היא השנייה שחולה מ׳עמק המעיינות׳ לאחר שצעיר נוסף נמצא במתקן החלמה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

כרמיאל: תושבים מתלוננים כי תאגיד המים עין כרמים דורש תשלום גבוה מהרגיל

יום רביעי,04/12/2019  מאת: רותם אטיאס
תושבי רחוב הרדוף בכרמיאל, מתלוננים כי תאגיד המים עין כרמים דורש תשלום גבוה מהרגיל עבור שימוש במים. לתושבים שעון מים המקשר בין חמישה בניינים שונים ולא ניתן לזהות באיזה בניין קיימת הנזילה 

התושבים הופתעו לאחרונה לגלות שתשלומי המים שהם נדרשים לשלם כפולים ממה שהיו משלמים. תושבים פנו לתאגיד המים עין כרמים, משם נמסר להם כי זוהתה נזילה אך דיירי הבניין אמורים לטפל בנזילה. הסיבה שהאחריות מוטלת על התושבים על פי התאגיד היא העובדה שלחמישה בניינים שונים ישנו שעון מים משותף ולכן אין דרך לדעת מאיזה בניין הבעיה. תושבת הרחוב סיפרה לרדיו קול רגע כי הוסבר לתושבים שכדי לגלות מהיכן הבעיה הם צריכים לממן הגעה של בעל מקצוע לאיתור הנזילה ושעליהם להפריד שעונים מה שלא נעשה כשירות של תאגיד המים, שכן לתאגיד אין אפשרות להיכנס לשטח הפרטי ולבצע את העבודה שהעלות הגבוה עליה תושת על תושבי כל העיר.

מעין כרמים נמסר בתגובה:

"מדובר בבנייה ישנה ויש לא מעט שכונות כאלה בעיר. נדרשת הפרדה של כל מערכות הצנרת והעלות לעיתים לא מבוטלת. אסור לנו להיכנס לפי חוק לשטח פרטי אלא רק במקרים חריגים של "אובדן מים גדול" ועלויות גבוהות לתושבים. רק אם יש חתימות של כולם והסכמה לביצוע העבודה על ידנו, אנחנו מבצעים ומחייבים את התושבים. לצערנו אין קונצנזוס לטיפול גורף וחיוב בעלויות.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע