צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
אלעד רמות מרמת צבי נהרג בתאונת אופנוע בכביש 716 המסוכן
תביעה הוגשה נגד רונית לוי, תושבת עפולה הידועה כאושיית הטוויטר "רונית הביביסטית"
מפקד פיקוד הצפון: "חיזבאללה ישלם מחיר כבד אם יפתח במערכה בגבול הצפון"
לכל המבזקים
לכל המבזקים

כרמיאל: תושבים מתלוננים כי תאגיד המים עין כרמים דורש תשלום גבוה מהרגיל

יום רביעי,04/12/2019  מאת: רותם אטיאס
תושבי רחוב הרדוף בכרמיאל, מתלוננים כי תאגיד המים עין כרמים דורש תשלום גבוה מהרגיל עבור שימוש במים. לתושבים שעון מים המקשר בין חמישה בניינים שונים ולא ניתן לזהות באיזה בניין קיימת הנזילה 

התושבים הופתעו לאחרונה לגלות שתשלומי המים שהם נדרשים לשלם כפולים ממה שהיו משלמים. תושבים פנו לתאגיד המים עין כרמים, משם נמסר להם כי זוהתה נזילה אך דיירי הבניין אמורים לטפל בנזילה. הסיבה שהאחריות מוטלת על התושבים על פי התאגיד היא העובדה שלחמישה בניינים שונים ישנו שעון מים משותף ולכן אין דרך לדעת מאיזה בניין הבעיה. תושבת הרחוב סיפרה לרדיו קול רגע כי הוסבר לתושבים שכדי לגלות מהיכן הבעיה הם צריכים לממן הגעה של בעל מקצוע לאיתור הנזילה ושעליהם להפריד שעונים מה שלא נעשה כשירות של תאגיד המים, שכן לתאגיד אין אפשרות להיכנס לשטח הפרטי ולבצע את העבודה שהעלות הגבוה עליה תושת על תושבי כל העיר.

מעין כרמים נמסר בתגובה:

"מדובר בבנייה ישנה ויש לא מעט שכונות כאלה בעיר. נדרשת הפרדה של כל מערכות הצנרת והעלות לעיתים לא מבוטלת. אסור לנו להיכנס לפי חוק לשטח פרטי אלא רק במקרים חריגים של "אובדן מים גדול" ועלויות גבוהות לתושבים. רק אם יש חתימות של כולם והסכמה לביצוע העבודה על ידנו, אנחנו מבצעים ומחייבים את התושבים. לצערנו אין קונצנזוס לטיפול גורף וחיוב בעלויות.

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע