צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: שבת מיוזיק עכשיו בשידור: שבת מיוזיק
גבר בן 77 נפטר מקורונה בביה״ח העמק
שר הבריאות ליצמן ורעייתו חולים בנגיף. מנכ״ל המשרד נכנס לבידוד
תינוק בן 5 שבועות חולה מכפר יסיף חולה בקורונה
שני תושבי צפת הובאו אמש ל״זיו״ לאחר שנדבקו בקרונה.
חיילת בת 19 מניר דוד חולה בקורונה
היא השנייה שחולה מ׳עמק המעיינות׳ לאחר שצעיר נוסף נמצא במתקן החלמה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

הקטל בכבישים- אתמול בצהריים נהרג מוחמד סובחי ג'בארין,מאום אל פחם

יום ראשון,12/01/2020  מאת: רותם אטיאס
הקטל בכבישים- אתמול בצהריים נהרג מוחמד סובחי ג'בארין, בן 24 מאום אל פחם, בזמן שרכב על אופנוע בכביש 22, בין קריית אתא לקריית ביאליק. 

ג'בארין נסע יחד עם קבוצת רוכבי אופנוע, והתהפך מסיבה שעדיין לא ברורה.

חובשים של מד"א שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה. החובשת הבכירה ליטה ברזון סיפרה כי "בשולי הכביש, במרחק של עשרות מטרים מהאופנוע המפורק, שכב הרוכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. בסיוע רופא שהזדמן למקום ביצענו בדיקות רפואיות, אך הרוכב היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". במשטרה פתחו בחקירה.

לפי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ג'בארין הוא רוכב האופנוע הראשון שנהרג השנה. במהלך 2019 נהרגו 68 רוכבי אופנוע מתוך 355 ההרוגים בכבישי ישראל.

בליל שישי עוכב לחקירה גבר בשנות ה40 לחייו מנוף הגליל לאחר שהתקבלה הודעה במוקד 100 מאזרח על רכב שנהגו נוסע ברחובות העיר באופן מסוכן ואף עולה על מדרכות. הבדיקה שבוצעה לנהג הצביעה על כך שהוא חשוד בנהיגה תחת השפעת אלכוהול.הוא,זומן לקצין משטרה לעריכת שימוע בדבר החלטה על פסילת רישין הנהיגה והשבתת רכבו ל-30 יום. בנוסף- נהג בשנות ה-30 לחייו שנתפס סמוך ליסוד המעלה בכביש 90 העלה חשד לנהיגה בהשפעת אלכוהול. בבדיקת מכשיר הינשוף נמצאה כמות אלכוהול גבוהה. הוא עוכב לחקירה ובסיומה הרכב הושבת ל-30 ימים וכן רישיון הנהיגה שלו נפסל לתקופה דומה. הוא נשאר במעצר והיום יובא בפני שופט לדיון בעיניינו.

 

פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע