צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: דידי לוקאלי עכשיו בשידור: מדברים ברדיו
צפת: האופוזיציה לא צלחה את ישיבת מועצת העיר
קיוו שהעדרו של שוחט יעבוד לטובתם
המכרז שלא יוצא לפועל
מנהל השיטור העירוני בעפולה, משמש בתפקידו יותר משלוש שנים
כתב אישום נגד קטין באשמת רצח מחמוד ג'בארין
בשישה לפברואר, דקר הקטין את ג'ברין בעקבות סכסוף
לכל המבזקים
לכל המבזקים

צור קשר

   
מרכזיית הרדיו 04-6767122
פקס 04-6760255
מייל Radio@96fm.co.il
טלפון לעלייה לשידור 04-6767222
   
   
מחלקות הרדיו  
הנהלת התחנה Radio@96fm.co.il
מנהל תכניות  David@96fm.co.il
שיווק ופרסום Shai@96fm.co.il
דסק חדשות  News@96fm.co.il
תקליטיה Avital@96fm.co.il
מחלקה טכנית Yaniv@96fm.co.il
מנהלת טראפיק Traffic@96fm.co.il
דסק ספורט Radio@96fm.co.il
מחלקת אינטרנט  Lital@96fm.co.il
פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע