צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
בחירות 2019 מועד ב' ספירת תוצאות האמת באזורינו
נמשכים החיפושים אחרי מקסים בסין, תושב עפולה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

צור קשר

   
מרכזיית הרדיו 04-6767122
פקס 04-6760255
מייל Radio@96fm.co.il
טלפון לעלייה לשידור 04-6767222
   
   
מחלקות הרדיו  
הנהלת התחנה Radio@96fm.co.il
שיווק ופרסום Shai@96fm.co.il
דסק חדשות  News@96fm.co.il
תקליטיה Avital@96fm.co.il
מחלקה טכנית Yaniv@96fm.co.il
מנהלת טראפיק Traffic@96fm.co.il
דסק ספורט Radio@96fm.co.il
מחלקת אינטרנט  Lital@96fm.co.il
פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע