צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
19 שנות מאסר לרוצח תהילה נגר
שני תושבי משמר העמק נעצרו במסגרת חקירת חשד לאי דיווח על חשבונות בנק בחו"ל
שובה מלכה שנפצעה קשה בפיגוע בעפולה תעיד היום בבית המשפט
לכל המבזקים
לכל המבזקים

צור קשר

   
מרכזיית הרדיו 04-6767122
פקס 04-6760255
מייל Radio@96fm.co.il
טלפון לעלייה לשידור 04-6767222
   
   
מחלקות הרדיו  
הנהלת התחנה Radio@96fm.co.il
שיווק ופרסום Shai@96fm.co.il
דסק חדשות  News@96fm.co.il
תקליטיה Avital@96fm.co.il
מחלקה טכנית Yaniv@96fm.co.il
מנהלת טראפיק Traffic@96fm.co.il
דסק ספורט Radio@96fm.co.il
מחלקת אינטרנט  Lital@96fm.co.il
פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע