צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: הצד האחר עכשיו בשידור: היציע הצפוני - המהדורה הכתומה
צפת: הקרב על הכיכר
האם ראש עיריית צפת, שוקי אוחנה החליט,למחוק את מורשת קודמו בתפקיד ,אילן שוחט?
נצרת עילית: תלמיד הכה מורה בעקבות תקרית בשיעור
המורה נזקק לטיפול רפואי. בבית הספר לומדים את המקרה
רוסיה במסר ללבנון: לא ״לשחק״ עם החלטה 1701 של האו״ם
המידע הועבר על רקע מבצע ״מגן צפוני״
לכל המבזקים
לכל המבזקים

צור קשר

   
מרכזיית הרדיו 04-6767122
פקס 04-6760255
מייל Radio@96fm.co.il
טלפון לעלייה לשידור 04-6767222
   
   
מחלקות הרדיו  
הנהלת התחנה Radio@96fm.co.il
שיווק ופרסום Shai@96fm.co.il
דסק חדשות  News@96fm.co.il
תקליטיה Avital@96fm.co.il
מחלקה טכנית Yaniv@96fm.co.il
מנהלת טראפיק Traffic@96fm.co.il
דסק ספורט Radio@96fm.co.il
מחלקת אינטרנט  Lital@96fm.co.il
פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע