צור קשר לוח שידורים שדרנים תכניות חדשות אודות
התכנית הבאה: WEEKEND עכשיו בשידור: Club
גבר בן 77 נפטר מקורונה בביה״ח העמק
שר הבריאות ליצמן ורעייתו חולים בנגיף. מנכ״ל המשרד נכנס לבידוד
תינוק בן 5 שבועות חולה מכפר יסיף חולה בקורונה
שני תושבי צפת הובאו אמש ל״זיו״ לאחר שנדבקו בקרונה.
חיילת בת 19 מניר דוד חולה בקורונה
היא השנייה שחולה מ׳עמק המעיינות׳ לאחר שצעיר נוסף נמצא במתקן החלמה
לכל המבזקים
לכל המבזקים

אודות

 

רדיו "קול רגע" (רדיו גליל עמקים) החל שידוריו בספטמבר 1996 כזכיין של הרשות השנייה לרדיו ולטלוויזיה.

הרדיו שלנו הוא התחנה המואזנת ביותר בצפון. באזור השידור שלנו חיים כ - 750,000 איש. מרמת הגולן במזרח ועד פאתי חיפה במערב, מגבול הצפון ועד ואדי-ערה ובקעת הירדן בקו הדרומי.

מתחם התחנה והאולפנים שלנו משתרע על 14 דונם של חורש עצי אלון תבור בקיבוץ בית קשת אשר בלב האזור.

לוח המשדרים של רדיו “קול רגע” הוא שילוב של אקטואליה, שעשועונים ומוסיקה. כיום הוא גם כלי התקשורת הבלבדי בצפון שנותן לתושבי האזור חדשות אזוריות בזמן אמיתי. אנחנו משדרים מבזקי חדשות מקומיות בכל שעה, יומני אקטואליה מקומית ויוצאים לשטח לכסות אירועים מיוחדים בשידורים חיים. מערכת הספורט של “קול רגע” מכסה את כל אירועי הספורט בארץ כשהדגש הוא על ספורט אזורי בכל הליגות ובכל הענפים.

מחלקת השיווק שלנו מציעה למפרסמים מגוון של נגיעות בתושבי האזור. החל מתשדירי הרדיו המסורתיים, דרך מבצעי קידום מכירות ועד למבצעי שידור מורכבים שמשלבים שידורי שטח עם ניידת השידור שלנו וכמובן כיסוי אינטרנטי מקיף בכל אפיוני הרשת.

היום אתם יכולים להאזין לנו בדרך המסורתית בתדרים 96FM 91.5FM, באמצעות הטלוויזיה, האפליקציה, או דרך אתר האינטרנט בו תוכלו ליהנות ממאגר תכנים נבחרים ונגני מוסיקה מתקדמים.

עוד דרכים בהן אתם מוזמנים להתחבר אלינו – בואו לבלות במועדון המופעים שלנו, BLU רדיו בר, בואו ליהנות מסרט בבית גבריאל ולהתענג על bagel & lox ע"פ מיטב המסורת היהודית, הכנסו ל-VOD והזמינו את אחד מסרטי התעודה שהפקנו,

או הגיעו לקיבוץ בית קשת ללמוד איך נעשית עיתונות מקומית אמיתית ו"על הדרך" לגעת בפיסת היסטוריה של מדינת ישראל בביקור בצריף הנשיא בן צבי שנמצא במתחם התחנה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למדורת השבט של תושבי האזור - רדיו “קול רגע”.

רדיו אזורי אמיתי.

רדיו שנוגע.

 
פרסם אצלנו
תקנון
צור קשר
אודות
91.5 FM 96 2014 © כל הזכויות שמורות, רדיו קול רגע